Протокол №2

Загальних зборів трудового колективу ПТУ № 16 м. Мала Виска

 

08.09.2015 року                                                                   м. Мала Виска

 

Голова: Сокуренко В.М.

Секретар:  Задорожна В.М.

 

Всього членів трудового колективу – 67

Присутні: 48 членів трудового колективу

 

Порядок денний:

  1. Звіт директора ПТУ № 16 м. Мала Виска Терези О.А. за звітний період 2014-2015 р.

 

 

  1. Слухали: Терезу О.А., директора училища, який відзначив, що навчально-виробничий процес організовується і проводиться у відповідності до вимог Законів України  та згідно робочих навчальних планів і програм.

За звітний період відремонтовано та відновлено роботу харчоблоку, частково відремонтовано покрівлю навчального корпусу та  корпусу майстерень, проведено ремонти в навчальних класах та лабораторіях, проведено ряд  заходів по ремонту обладнання котельні, системи опалення заготівлі палива на осінньо-зимовий період 2015-2016 н.р.  Проведена значна  профорієнтаційна робота, що дало змогу на сьогоднішній день виконати державне замовлення на 100,4 %.

 

    Виступили:

  1. Юрченко О.А. викладач математики відмітила, що директор закладу Тереза О.А. вчасно реагує та сприяє вирішенню проблемних виробничих питань, вміло організовує роботу трудового колективу, створює сприятливий психологічний клімат у колективі. Запропонувала визнати діяльність директора ПТУ № 16 м. Мала Виска задовільною.

 

  1. Ценцура С.В. заступник директора з НВР звернула увагу на професійну роботу  Терези О.А. з батьками учнів, вмінню формувати учнівський  контингент, розсудливий підхід до своєї справи де слово з ділом не розходяться, авторитет та повагу в колективі. Запропонувала визнати діяльність директора ПТУ № 16 м. Мала Виска задовільною.

 

  1. Дяченко С. П завгосп відмітив, що незважаючи на фінансові труднощі та недофінансування Тереза О.А. зумів організувати та провести на відповідному рівні підготовку закладу до нового 2015-2016 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. Запропонував визнати діяльність директора ПТУ           № 16 м. Мала Виска задовільною.

 

  •  

 

  1. Визнати роботу директора ПТУ № 16 м. Мала Виска Терези О.А. за звітний період задовільною.

 

  1. Підтримати клопотання директора ПТУ № 16 м. Мала Виска Терези О.А. про продовження контракту.

Рішення прийняте одноголосно.

 

 

 

                           Голова зборів:                        В.Сокуренко

 

                           Секретар:                                В.Задорожна