Чорнобиль не має минулого.

Чорнобиль «Трагедія… Пам'ять…» 

14 грудня в Україні відзначався День пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС. В нашому навчальному закладі не залишилась без уваги ця дата. 16 грудня в холі училища відбулась лінійка пам'яті на якій усі присутні вшанували хвилиною мовчання подвиг героїв - ліквідаторів, які ціною свого життя локалізували і зупинили страшну трагедію. Під час проведення лінійки використовувався звуковий супровід та демонстрація відео матеріалів. Зі своїми спогадами пре участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС виступив старший майстер училища – Сокуренко В.М.

 

 

 

17 грудня в ПТУ№16 відбувся предметний день професії  «Провода і кабелі та їх з'єднання», який проводився з використанням інноваційних форм роботи та супроводжувався мультимедійними демонстраціями.

Підсумком дня став виховний захід на тему: «Збереження електроенергії. Безпека її використання». Захід проводився у вигляді гри міні - КВН.

18 грудня учні 39 групи за професією «Кухар-кондитер». Здавали державну підсумкову атестацію з хімії.

19 грудня учні 35 групи за професією «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування тракторист – машиніст с/г виробництва здають державну підсумкову атестацію з математики на атестат про середню освіту.