30 жовтня

    Робочий тиждень з 26 жовтня по 30 жовтня в ПТУ№16 м. Мала Виска позначився  клопітною роботою з 26 жовтня група №  37 по професії «Муляр. Штукатур. Електрозварник ручного зварювання»- приступили до проходження виробничої практики на підприємствах, де учні будуть вдосконалювати свої професійні навички.

Протягом  тижня було проведено ряд заходів в рамках загально училищного предметного тижня природично-математичного циклу. Так вже в понеділок 26 жовтня в методичному кабінеті було проведено презентацію роботи методичної комісії  природично-математичного  циклу. А в вівторок 27.10 викладач фізики Холодна Н.Л. провела відкритий урок в групі №19 на тему «Взаємодія тіла. Сила рівнодійна .Способи додавання сил.» Естафету прийняла викладач математики Юрченко О.А. яка разом з учнями групи №17,27  провела позакласний захід на тему: «Математичні перегони.»

 

 

   В середу 28 жовтня викладач хімії та біології  Кирдан О.Л. провела відкритий урок з хімії в групі №15 на тему: «Загальні відомості про мінеральні добрива.»  А її колега по методичній комісії викладач фізики Холодна Н.Л. в цей день відвідала обласний семінар викладачів фізики в м. Кіровограді  де детально ознайомилась  з теоретичними та практичними аспектами «Використання інтернет-ресурсів на уроках фізики.»

    29 жовтня в училищі було проведено виховний захід з учнями групи №19 на тему «Живе обличчя моєї Землі .»

  Незважаючи на те що п`ятниця це останный день тижня, наполеглива праця в цей ден продовжилась.

  Викладач математики разом з групою №15 провела урок на тему «Способи задання функції.Графік функції» Робочий тиждень завершився підведенням підсумків предметного тижня,та окресленням плану дій на майбутнє.

 

      В рамках проведення засідання методичної  комісії пройшов відкритий урок з матеріалознавства на тему «Виявлення дефектів керамічної цегли та каменю .»