23.02 - 27.02.2015р.

Останній тиждень лютого був насичений іспитами.

Відкрили тиждень учні групи №47 по професій «Муляр, Штукатур ,електрозварник ручного зварювання» захистом дипломних робіт. Їх естафету продовжили учні групи №42 по професії «Перукар .Перукар-модельєр; група №43 по професії « Оператор комп’ютерного набору» та група №46 по професії «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування спочатку виконувати пробні кваліфікаційні роботи на відповідність розряду, а потім проходили поетапну атестацію.

24.02.15 в Олександрійвському ПТУ №16  відбулася обласна олімпіада з предмету «Технології комп’ютерної обробки інформації  серед учнів ПТНЗ, які навчаються за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору» від навчального  закладу приймав участь 43 групи Мудренко Владислав, який зайняв третє місце і був нагороджений грамотою та цінним подарунком.

25 лютого наш навчальний заклад випустив у самостійне життя двадцять кваліфікованих спеціалістів по професії «Муляр. Штукатур. Електрозварник ручного зварювання », який в урочистій обстановці було вручено дипломи. Випускників привітали викладач, майстри та батьки.