23 жовтня 2015 р.

Трудовий тиждень навчального закладу проходив у звичайному режимі. Продовжують проходження виробничої практики на підприємствах міста та району учні групи №29 по професії «Кухар. Кондитер.»

   Згідно плану  виховної роботи в училищі 20.10.15 проведено радіо лінійку з нагоди 25-ої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.

     На черговій педагогічній раді 21.10.15 розглядалися питання навчально-виховного процесу (якісний склад нового набору, за результатами вхідного діагностування;створення програми заходів по поліпшенню навчальних досягнень учнів, план проведення виховних заходів,атестація педагогічних працівників.)

  22.10.15. Учні групи №27 разом із класним керівником викладачем історії та права Сімчишиним В.І. підготували та провели відкриту виховну годину до 25-ої річниці студентської революції «на граніті».Присутні з цікавістю переглянули відеоматеріали та дізналися про те,що тисячі студентів вийшли на вулиці Києва,що всі вони приїхали з різних міст України,що голодували студенти довгих 15 днів. Революція «на граніті» стала переломним моментом і масовим рухом за ідею незалежності України.

   Підсумком  проходження виробничої практики учнями групи №47 по професії «Муляр. Штукатур. Електрозварник ручного зварювання» стало складання поетапної атестації 23.10.15. на другий розряд «Електрозварник ручного зварювання»

   Трудовий колектив навчального закладу не стоїть осторонь суспільного життя міста та району. Протягом тижня відбулися зустрічі з кандидатами в депутати Кіровоградської обласної ради та кандидатом на посаду міського голови.