09.02-13.02.2014

Трудовий тиждень нашого закладу, як завжди цікавий та наповнений,  не тільки звичним проведенням навчально-виховного процесу. А й зустрічами колективу з активними діячами нашого району, яким являється головний лікар ЦРЛ заслужений лікар України Чурпій К.Л. який відвідав наш заклад з метою висвітлення теми «Надання долікарської допомоги при травмуваннях. Види травм.»

Також колектив ПТУ привітав воїнів афганців та вшанував пам'ять загиблих в цій кривавій війні.

І не зважаючи, на напруженість в нашій державі, майбутні кухарі організували ярмарку-продаж, присвячену до Дня закоханих і виручені кошти підуть на підтримку воїнів АТО.

Дуже творчо весь колектив готується до весняної виставки технічної творчості та вжиткового мистецтва і дитячими руками створюються справжні шедеври з звичайних клаптиків тканини, паперу, стрічок та солоного тіста.

А група № 37 підійшла до важливого стану навчання – здача державної поетапної атестації.

В ПТУ № 16 для учнів груп № 17, 19, 29, 27, 35 була проведена просвітницька діяльність за участі начальника ССД   Маловисківської   РДА  Захватихати П.В., юрисконсульта Махоріної О. та фахівцем з соціальної роботи Ружиної В. стосовно вживання, впливу, залежності, розповсюдження наркотичних, алкогольних речовин та їх наслідки.

            Захватихата розкрив зміст наркотичних засобів їх види, класифікацію, вплив  на організм підлітка, висвітлив питання про залежність, збереження, вживання, «втягнення», розповсюдження наркотичних засобів. Також наголосив про відповідальність – адміністративну та кримінальну розкривши статті № 307, 309 ККУ.

            Махоріна О. розповіла про алкоголь, що призводить до згубного впливу на дитячий організм, порушення психіки, певних фізичних функцій, асоціальної поведінки при вживанні алкогольних речовин.

            Ружина В. донесла до відома що під час алкогольного, наркотичного впливу на організм є велика вірогідність зараженню ВІЛ інфекцією шляхами, які вона розкрила. Також було проговорено про суть ВІЛ інфекції, наслідки та методи діагностики захворювання.