02.02-06.02.2015

Насиченим виявився тиждень для працівників та учнів ПТУ №16 м. Мала Виска. 03.02.2015 р. в училищі відбувся випускний вечір. Путівку у доросле професійне життя отримали випускники гр. №49 по професії «Кухар. Кондитер.»(кл. керівник – В.Б.Байбузан, майстер в/н – С.В.Мельник).

Середа 4 лютого розпочалась проведенням для учнів гр. №37 по професії «Муляр. Штукатур. Електрозварник ручного зварювання» державної підсумкової атестації з математики. В цей же день практичний психолог Русол А.О. провела для працівників закладу «Семінар – тренінг» на тему «Творче подолання конфліктів», на якому було розкрито сутність конфліктів, шляхи їх запобігання та вирішення, та стилів поведінки під час безпосереднього конфлікту, та намагання вирішити всі проблеми конструктивним щляхом.

А під завісу робочого дня середи вже стало традиційним проведення інструктивно-методичної наради для викладачів та майстрів ПТУ №16 м. Мала Виска, де цього разу розглядалися питання та слухали виступ учасниці обласних педагогічних читань, викладача хімії та біології О.Л.Кирдан на тему «С.Я.Батишев та І.Г.Ткаченко – видатні педагоги сучасності».